Produkt i çertifikuar

Video galeri
verandair-ne-shqiperi

VerandAIR në Shqipëri

Jemi krenarë që Verand AIR, një kompani prestigjoze Belge me përvojë 28 vjeçare në fushën e dizenjimit dhe prodhimit të mbulesave të lëvizshme për Veranda dhe Pishina, ka zgjedhur Studio GINA si ambasadorin e saj, jo vetem për Shqipërinë por edhe Rajonin!

Distributor ekskluziv për rajonin

Duke qenë të parët dhe të vetmit në Shqipëri që i ofrojmë këtij tregu cilesisht në rritje, jo thjesht një produkt të munguar, por të prodhuar 100% ne Belgjikë, synojmë të jemi lider në rajon në fushën e Mbulesave të Lëvizshme për Veranda dhe Pishina!

shijoni-pishinen-veranden-apo-oborrin-tuaj-twofourh-threesixfive-dite

Verandair® mundëson përdorimin e verandave në çdo kohë të vitit, pasi mbulesat mund të hapen për disa sekonda dhe mbyllen po aq shpejt, nëse ndodh që moti të ftohet ose te bjerë shi!

investimi-juaj-eshte-i-sigurte

Investimi juaj është i Sigurtë!

garancija


15 Vjet Garanci për Strukturën e mbulesës

10 Vjet Garanci për Muret Anësore të mbulesës

5 Vjet Garanci për Aksesoret dhe Vidat

2 Vjet Garanci për Pjesën e Motorizuar

produktet-tona

Produktet tona

bashkohuni-me-ne